matbaa

Saç boyası kataloğu

Saç boyası, duvar boyası, fermuar, sim ürünleri imalatçılarının satışlarını desteklemek için yaptırdıkları, saç boyası ürün kataloğu imalatı, duvar boyası ürün kataloğu imalatı, fermuar kataloğu imalatı ve sim kataloğu imalatı yapmanın yanında katalokçu olarak diğer ürün guruplarınında kataloklarını yapmaktayız.
Boya kodlarının ve renk tonlarının renkleri yansıttığı ve tüketicilerin kolaylıkla uygulamak istediği rengi kataloktan beğenip saçına uygulattığı

Son teknoloji ürünü baskı makinalarında kataloglarınızı ajansınızın yaptığı tasarıma uygun şekilde basıp kataloğunuzu hazırlıyoruz. uzman kadromuz ve baskı ustalarımızla renk kodlarınıza uygun kurumsal yapınızı yansıtan ürün katalogları, posterler, afişler ve renk kartelalalarınızı oluşturuyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek size en kaliteli hizmeti vermek için sürekli yenileniyoruz.

Her firma ve her sektörden farklı ürün guruplarından bir çok kataloğu yapmış olmanın yanında matbaa hizmetide vermekteyiz geniş makina parkurumuz ve araştırmacı yapımızla çözülemeyen işler konusunda kendimizi geliştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizi internet ortamında ve googlede daha hızlı bulabilmeniz için saç boya katalokçusu, duvar boya katalokçusu, fermuar katalokçusu, sim katalokçusu veya saç boyası renk kartelacısı, iç cephe renk katalokçusu, fermuar renk kartelacısı, sim kartelası imalatçısı, boya kataloğu yapan firma, saç boyası kataloğu yapan firma, sim kataloğu yapan firma, fermuar kataloğu yapan firma, veya saç boyası kataloğu yapan matbaa, duvar boyası kataloğu yapan matbaa, sim kataloğu yapan matbaa, fermuar kataloğu yapan matbaa, perde kataloğu yapan matbaa olarak aratırsanız kolay ulaşabilirsiniz. tüm renk kataloğu ve kartelalarını üretmekteyiz.

Devamını...

Danışma

Farklı sektörlere hizmet çeşitliliğimizle matbaa ve reklam alanında edindiğimiz tecrübelerimiz doğrultusunda isteğiniz ve ihtiyacınıza yönelik çözümler üretebilmekteyiz, Dünyada kullanılan teknolojilerle aynı teknolojiyi kullandığımız için elinizde bulunan örneğin aynısını yapmak bizim için kolay, ama yapılmamış bir şeyi yapmak isterseniz eğer başkalarının yapılamaz dediği şeyler bizim sadece biraz vaktimizi alır.

Baskı çeşitlerimiz

Ofset baskı, Serigraf baskı, varak yaldız baskı, tampon baskı ve dijital baskı çeşitleri ile çözüm üreten real ajans baskı alanında hızlı ve net çözümler üretmektedir. Ctp ile bilgisayardan paketleme aşamasına kadar bütün üretim aşamalarından geçen ürünlerimizi tek tek titizlikle kontrol ediyoruz. Renk kartelalarında ise bu kontrol işlemi iki kat daha artıyor. Ürün renk kodlarına göre hazırlanan kataloglar baskı ve diğer aşamalarda sürekli kontrol edilir.

matbaa baskı

Baskılı ürünler ve tasarımlar baskı çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Real ajans olarak bir çok farklı baskı çeşidi kullanılmaktadır.
Ağırlıklı ofset baskı üzerine yoğunlaşan firmamız, 70x100 5 renk ve 50x70 5 renk 35x50 5 renk ofset makinalarını bünyesinde bulundurmaktadır. Serigraf baskı üzerine yarı otomatik serigraf tezgahları uv baskı makinaları ve ahtapot baskı makinalarıda mevcut olan firmamız. kağıt ve farklı materyaller üzerine baskı yapabilmektedir.